загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи варто відкривати власну справу або підводні камені українського бізнесу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Більшість активних сучасних людей мають свою справу, яке дозволяє не працювати на когось, а працювати на себе. Таким чином, підприємці — ті люди, які більше розраховують на свої сили і можливості. Чи можете ви самостійно відкрити і вести свою справу ви можете вирішити після того, як прочитаєте нашу статтю. Перш за все, для відкриття власного магазину вам буде потрібно не тільки одне лише бажання. Для цього найкраще щоб була своя нерухомість, яку цілком можна було б використовувати під магазин. Трохи гірше справа буде у тих, хто збирається взяти приміщення в оренду. Крім всяких витрат, які вам в перший час не уникнути, ви ще повинні передбачити своєчасну віддачу плати за оренду.

Далі що вам необхідно буде — це реєстрація в усіх органах влади та контролю, а це не тільки податкова, а й пожежна служба, служба СЕС і т.д. Також вам потрібно буде придбати всю необхідну апаратуру — це касові апарати, системи сигналізації. Не рідко потрібно не тільки придбати всю техніку, але ще й знати де її потім можна швидко відремонтувати — ремонт касових апаратів, вимагає швидкого ремонту, інакше без нього процес торгівлі буде зупинений.

Необхідно подумати і про те, хто буде продавати в магазині. Якщо це будете ви — то витрати будуть менші, ніж, якщо ви наймете когось — крім заробітної плати вам необхідно буде працівника оформляти не тільки в податковій, але і в пенсійному фонді, страховій і т.д.

Особливо слід звернути увагу на товар, який ви будете купувати — одне з основних правил успішної торгівлі — знайти якісного постачальника. Дешевий, але якісний товар в вашому магазині буде запорукою успішної підприємницької діяльності.

Ось тому хочеться вам ще раз сказати — якщо ви розраховуєте на свої сили і маєте ще фінансову можливість, то вам варто спробувати відкрити свою справу.

До списку новин