загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсійна псевдореформа. Уряд видав підвищення віку виходу на пенсію за пенсійну реформу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У програмі Оксани Ващенко «РазворотUA» на радіо «ЕраFM» голова Комітету економістів України Андрій Новак зазначив, що видавши збільшення пенсійного віку за пенсійну реформу, уряд більше нічого в цій сфері так і не зробив

Експерт заявив, що насправді пенсійної реформи не було. Окрім підвищення віку виходу на пенсію та обмеження бази нарахування пенсій для більшості категорій пенсіонерів, ніяких змін у пенсійній реформі не відбулося. Не було переходу від однорівневої до трирівневої пенсійної системи, яка включає в себе загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, накопичувальну систему і систему недержавного пенсійного забезпечення. Такі зміни не передбачалися ні Податковим Кодексом, ні Бюджетним.

 Дана Суліменко,

спеціальний кореспондент ВАП

До списку новин