загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Знаменитий православний монастир у Стамбулі перетворять у мечеть

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Знаменитий православний Студійський монастир у Стамбулі збираються передати мусульманам.

Монастир (від якого зараз залишилися лише руїни) перейде від міністерства культури Туреччини в підпорядкування Генерального управління вакуфами (релігійним майном) і буде перетворено з філії музею "Айя Софія" в діючу мечеть, повідомило турецьке інформаційне агентство DHA.

Студійський монастир, відомий також як церква Іоанна Предтечі, вважається найбільш значним монастирем середньовічного Константинополя. Саме його статут поширився на Афон і православні обителі всього світу.

Він був заснований у берега Мармурового моря ромейським патрикием (і колишнім консулом) Студием 462 році. 

У другій половині VII - першій половині VIII століть обитель стала оплотом іконопоклонників і центром боротьби проти єретиків-іконоборців. 

У 1486 році Студійський монастир було перетворено османами в мечеть. Храм сильно постраждав від пожежі 1782 року, був відремонтований у 1820-м, але знову отримав серйозні ушкодження під час землетрусу 1894 року. У 1908-м обвалилася покрівля собору.

До теперішнього часу будівлю не було відреставровано і вона стояла в напівзруйнованому стані.

До списку новин