загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вінницький художник праскою малює справжні шедеври

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Картини за допомогою енкаустики створює вінницький художник Олександр Пелешко.

Замість звичної палітри – дерев’яна дошка, електрична праска та десяток воскових олівців. Художник Олександр Пелешко уже рік створює свої полотна дивовижним способом. На розжарену праску наносить фарбу і відтак – переносить на папір. Година роботи – і готовий мальовничий пейзаж.

«Головне, що в цій роботі треба, вправно нею користуватись, бачити наперед, що ти хочеш відчути, підхопити отой хаотичний нерегульований процес розтоплених фарб, і ним керувати, і створити художній образ», – каже художник Олександр Пелешко.

Глядачі вражені, не вірять, що картини написані не фарбами, а праскою та воском. Ця техніка не нова, має назву енкаустика. І хоча спеціального обладнання в Олександра Пелешка немає, він переконаний – побутова техніка здатна на дива. Головне – увімкнути фантазію. Не менш важлива і підтримка дружини. Для чоловіка вона – муза та перша учениця. Пані Лариса вже створила кілька абстрактних картин.

«Завжди на початку роботи ми радимось, даю назви цим роботам», – говорить дружина Лариса Пелешко.

Олександр Пелешко – досвідчений художник, але впевнений: жодна його картина не виходила такою живою, як з-під електричного пензля. Віск надає об’ємності та реалістичності полотнам, чого неможливо домогтися звичайними фарбами. Цьогоріч хоче створити ще кілька десятків пейзажів і відкрити власну виставку. А ще – навчитись праскою та воском писати портрети.

До списку новин