загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Америці пішла на пенсію людина, яка не прогуляла жодного робочого дня. І цим "заробила" 5-відсоткову надбавку до пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Американка, яка працювала в одному з поштових відділень Детройта 44 роки, цього місяця пішла на пенсію, не пропустивши жодного робочого дня.

За весь трудовий стаж 64-річна Дебора Форд не взяла жодного лікарняного, пише ABC News.

"Я просто завжди намагалася викладатися на роботі. І так вийшло, що не пропустила жодного робочого дня", - розповіла жінка.

Інколи Дебора таки ходила до лікаря під час роботи. Але - лише за рахунок відпустки.

"Її буде дуже складно замінити: не тільки через високу відвідуваність, але й через її відмінні знання своєї справи", - розповів один зі співробітників жінки, який пропрацював з нею останні 15 років.

До слова, у Форд залишилося 4508 годин невикористаних лікарняних, що дає їй право на 5-відсоткову надбавку до пенсії.

При цьому добросовісна працівниця не вважає себе героїнею, тому що для неї це – звично. Наприклад, її 86-річний батько також жодного разу не брав лікарняні за 30 років роботи.

До списку новин