загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Підказки Всесвіту - знаки і знамення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У всіх культурах люди отримували знамення, стежачи за тим, що відбувається навколо. Міграції звірів і птахів, місця, куди потрапляли блискавки, форма хмар - все це несло послання нашим предкам і являє знамення нам. Навіть міський житель знаходиться в природному оточенні. Навіть він може отримувати знамення, спостерігаючи за поведінкою білок, голубів, ворон, за напрямком вітрів і формою хмар, що пропливають над ним.

Дружина Джерарда померла після довгої хвороби, і він важко переживав втрату. Минуло вже два роки після цього нещастя, але Джерарда не залишала пригніченість. Він говорив Келлі, своєму сусідові: "Я дуже сумую за нею, але найбільше мене гнітить думка, що смерть є кінцем існування Рубі. Якби я був впевнений у можливості життя після смерті, якби Рубі тільки могла послати мені звісточку, що з нею все гаразд! Я не можу повірити в те, що її немає зовсім тільки тому, що її тіло вмерло ". Келлі відповів: "Що ж, можливо Рубі і повідомить вам про себе". Він задумався над словами Келлі і, перш ніж лягти спати, сказав: "Рубі, повідом мені, що з тобою все добре!" Вранці Джерард раптово прокинувся. Щось розбудило його. Йому здалося, що хтось стукає у вікно вітальні. Він кинувся до сусідньої кімнати, на ходу натягуючи сорочку, і побачив там зовсім незвичайну річ. На віконному карнизі сиділа дуже красива сойка з яскраво-синім оперенням. Вона стукала дзьобом у скло. Коли Джерард наблизився до вікна, птиця перестала стукати по склу та на хвилину зупинила на ньому пильний погляд. Потім сойка відвернулася і полетіла. У грудях у Джерарда немов відкрилися шлюзи, і довго стримуване горе вирвалося назовні. Синя сойка була улюбленим птахом Рубі. Якось вона розповіла Джерарду про те, як до їх будиночка, де вони зупинялися на відпочинок, щоранку підлітала синя сойка і стукала дзьобом у вікно по кілька хвилин. Джерард говорив: "Після того, як я побачив синю сойку на карнизі у мого вікна, то зрозумів, що з Рубі все гаразд, що вона посилає мені звістку. Я відчув, як печаль, що довгий час не відпускала мене, немов звалилася з моїх плечей ".

Не так вже рідко ми отримуємо знамення від тих, хто пішли від нас. Це звістки, які вони посилають своїм близьким про те, що їм добре в іншому світі.

ФІЗИЧНЕ  СЕРЕДОВИЩЕ  ІСНУВАННЯ

Найчастіше знаки проявляються у вашому фізичному середовищі проживання, не важливо, природа це або ваш повсякденний світ.

Джон якраз подумував про те, чи не кинути йому роботу менеджера у великій корпорації і завести свій власний бізнес. Його давно приваблювала думка про власну маленьку компанію, але при цьому він відчував якусь невпевненість. Він знав, що, якщо його підприємство не виправдає себе, йому навряд чи буде світити така ж робота, як у цій фірмі. Вільних посад менеджера зовсім небагато. Він вирішив прогулятися і по дорозі подумати над тим, чи варто гнатися за мрією чи залишатися на нудній, але надійній роботі. Гуляючи по парку, Джон раптом побачив великий жолудь, що лежав на стежці. Він підняв його і озирнувся. Дивно, навколо не було жодного дуба. Не так вже рідко люди знаходять жолуді в парках, але для Джона, зануреного в думки про зміну роботи, маленький гладкий жолудь перетворився на велике знамення. Погладжуючи поліровану поверхню Джон думав про те, як маленький жолудь виростає в могутнє дерево. Він вирішив, що таким чином світ посилає йому звістку. Слід почати маленький бізнес, з часом він може розквітнути. Джон залишив роботу і відкрив свою власну фірму. Його справи йдуть в гору.

Подружка Сема жила в селі, і молодий чоловік їздив туди кожну п'ятницю, щоб провести з нею вихідні. Він чудово знав дорогу, що веде з міста в село, але, навіть будучи обережним водієм, іноді дозволяв собі перевищити швидкість. Одного разу, відправившись на роботу в п'ятницю, Сем по дорозі зустрів дві поліцейські машини. Сидячи в офісі, він побачив ще одну поліцейську машину, що зупинилася під вікнами. Сему ці збіги видалися дивними, і він вирішив, що це може бути знаком до того, щоб їхати після роботи в село особливо обережно. (Сем асоціював поліцейські машини з перевищенням швидкості. Але для різних людей поліцейські машини можуть символізувати різні речі. Цікаво, які думки приходять вам в голову, коли ви бачите поліцейську машину?) Сьогодні Сем стежив уважно за всіма знаками, що обмежують швидкість і, пригальмувавши на одному з поворотів (який зазвичай проїжджав на великій швидкості), Сем побачив, як поліцейський зупинив машину, яка тільки но обігнала Сема на великій швидкості. Сем був упевнений, що якби не прислухався до знаків, то теж був би оштрафований за молодецтво.

ХВОРОБИ І НЕЗДУЖАННЯ

Будь-яка хвороба є важливим знаком роботи вашої підсвідомості. Необхідно прислухатися до тих послань, які ваше тіло направляє вам у розпал хвороби. Якщо ви не прислухаєтеся до того, що воно говорить пошепки, симптоми вашої недуги можуть посилитися настільки, що вам волею-неволею доведеться звернути на них увагу. Прислухайтеся до шепоту, і вам не доведеться чути криків. Хвороба може бути способом, яким тіло дає вам знати про дисбаланс у вашому житті. Хвороба завжди несе в собі послання. Воно може бути дуже простим і говорити щось на кшталт: "Не поспішай, не перенапружуйся. Зупинись і озирнися". Однак послання може носити і набагато глибший зміст.

У Емі була застуда, яка в результаті призвела до ларингіту. Вона зрозуміла, що втрата голосу може символізувати те, що є якісь речі в її житті, про які вона боїться говорити. (Знаменням може бути як певна хвороба, так і частину вашого організму, яка особливо страждає від хвороби.) Емі страждала від того, що на роботі її обійшли - підвищення по службі отримали інші люди, що мали набагато менший досвід роботи і нижчу кваліфікацію, ніж вона. Емі хотіла сказати: "Послухайте, але ж це несправедливо! Чому ви забуваєте про мене" Але нічого не говорила, і це тільки погіршувало її емоційний стан. Нарешті емоційний розлад вилився у хворобу. Прислухавшись до того, що говорить її тіло, Емі набралася мужності і висловила своєму шефові, що вона думає про таку несправедливість. Це не принесло їй підвищення по службі, але звільнило від величезного емоційного баласту. Вона також краще почала розуміти робочу ситуацію після цієї розмови.

Досить важко утриматися від звинувачень  за своєю ж адресою під час хвороби. Але все ж у цей період слід проявити до себе особливу любов і розуміння. Всяка хвороба і нездужання можуть допомогти вам зрозуміти себе краще. Дуже важливо прислухатися і до того, що повідомляє вам тіло під час одужання. Ці послання можуть дати вам уявлення про причину хвороби і допомогти якнайшвидше зцілитися від неї.

Коли ви захворіли, дуже важливо звернути увагу на перші емоції, що супроводжують хворобу.

Джоан прийшла до мене зі скаргами на кісту матки. Я запитала її, які емоції в першу чергу у неї викликає ця хвороба. Вона відповіла без вагань, що кіста викликає в ній злість. Тоді я сказала їй, що думаю, що саме ці емоції прискорили появу кісти. Вона дуже здивувалася, але згадала, що як раз перед тим, як у неї виявили кісту, вона перебувала в дуже складних інтимних стосунках з молодою людиною, і це часто злило її. Вона відчувала особливу злість по відношенню до свого статевого життя і погодилася з тим, що саме невдоволення партнером могло призвести до появи кісти.

НЕЩАСНІ ВИПАДКИ І ПОДІЇ

Зазвичай нещасні випадки значно змінюють звичний хід нашого життя, і майже безпосередньо перед кожним з них виникають виразні знаки. Для того, щоб зрозуміти значення цих послань, постарайтеся пригадати думки, які приходили вам на розум якраз перед подією. Як правило, ви виявите зв'язок між ними і самим нещасним випадком.

Рейвен їхав на своєму новенькому "форді" по залитій дощем дорозі. Коли він робив поворот, то побачив посеред  дороги оленя, паралізованого світлом фар. Рейвен різко загальмував і машину відкинуло на узбіччя. Сам водій відбувся просто переляком. Дослідивши думки, що прийшли йому в голову безпосередньо перед подією, Рейвен згадав, що за хвилину до цього обдумував ділову пропозицію, яку зробив йому брат. Йому здалося, що між цими думками і втратою контролю над автомобілем повинен  існувати зв'язок. Можливо, інцидент служив попередженням не вплутуватися в підприємство. Тому на наступний день Рейв подзвонив братові і відмовився від його пропозиції. Цікаво відзначити, що брат Рейва в наступні роки часто говорив про те, що "втрачає контроль" над бізнесом. Врешті-решт він таки повністю "втратив контроль" і змушений був відмовитися від підприємства. Рейвен був задоволеним, що прислухався до знаку.

При нещасних випадках важливі не тільки думки, які їм передують, але й  ті частини тіла, які при цьому страждають. Як тільки з вами сталася неприємність, подумайте про те, яку частину тіла ви забили і наскільки сильно вона пошкоджена. І хоча тілесні знаки кожен може тлумачити по-своєму, існують універсальні знамення, які, здається, об'єднують усіх людей землі. Якщо ви забили ногу, запитайте себе: "Чи важко мені знайти своє місце в житті" Або: "Чи вмію я постояти за себе". Кожна частина вашого тіла символізує певну область вашого життя. Якщо нещастя трапилося через перевищення швидкості - це може бути закликом до того, щоб ви припинили гонку за життя. Якщо ви злякалися зробити необхідний рух і тому потрапили в аварію, знайте, що вам слід проявляти більше рішучості в житті.

Картер стояв на сходах і мив вікна будинку. Намагаючись дотягнутися до верхньої рами, він втратив рівновагу і впав на землю. Він нічого не поламав, але сильно забився. Він сказав, що це послужило для нього попередженням менше ризикувати в житті. Картер займався бізнесом і якраз стояв перед дилемою: чи прийняти йому ризиковане рішення, що обіцяло йому великі бариші, або піти обережнішим шляхом, де такими грошима і не пахло. Він відчував, що ризикувати, стоячи на верхньому щаблі драбини (звідки він і впав) зовсім не варто. Надалі він часто повторював, що ніколи не шкодував про те, що саме так витлумачив своє падіння.

ПОМИЛКИ

Нерідко випадкові, здавалося б, помилки, які ми допускаємо в житті, на ділі є прихованими знаками. Наприклад, плануючи те, як посадити свій сад, я думала, що він повинен нести в собі мир і спокій, і тому вирішила посадити в ньому тільки квіти ніжних відтінків - блакитні, пурпурні, білі та рожеві. Мені здавалося, що це буде чудово. Однак, незважаючи на всі мої старання, кожної весни в саду розцвітали яскраві жовтогарячі, червоні та жовті квіти, які я ніколи не планувала садити у себе на клумбах. Я зрозуміла, що ця какофонія кольору на ділі символізує величезну життєву енергію, і тоді, коли моя свідомість прагнуло до миру і спокою, підсвідомість бажало чогось хвилюючого і динамічного. Аналізуючи своє життя, я прийшла до висновку, що в ній почали переважати стереотипи, а яскраві квіти, що розцвітають в моєму саду щороку, нагадували про те, що необхідно чимось оживити своє існування. Тому я вирішила, що всі квіти мають право на існування і мені слід зайнятися розширенням горизонту.

Між іншим, "помилкові" квіти зовсім не випадково з'являються у вашому саду. Кожен з незапланованих квіток несе вам спеціальне послання. Наприклад, соняшник, що несподівано з'явився на вашій клумбі говорить про те, що пора відкритися сонцю і світлу життя. Він символізує те, що слід відкривати душу і серце назустріч Всесвіту точно так, як соняшник розкривається назустріч сонячним променям. Чебрець може послужити сигналом до того, що потрібно більше думати про себе. Лаванда,що пробилася на світло у вашому саду говорить про те, що потрібно проводити більше часу в спокої, займатися релаксацією і думати про свій внутрішній світ (в аромотерапії лаванду застосовують, як заспокійливий засіб).

Томас вирішив відправитися під час відпустки в поїздку разом зі своєю родиною. Вони були вихідцями з північно-західної частини Сполучених Штатів і вирішили поїхати на південний схід країни, щоб побачити щось зовсім нове. Зазвичай вони користувалися картами і без проблем проїжджали через всі великі міста, що траплялися їм на шляху. Але під час поїздки через Атланту Томас "помилково" весь час повертав не в ту сторону. Стояла нестерпна спека, і Томас із сім'єю поспішали прибути в готель. На додачу кондиціонер в машині зіпсувався. Вони вже були готові впасти у відчай. Томас зробив стільки невірних поворотів, що ніхто вже не уявляв, де вони знаходяться. Тому Томас вирішив зупинитися біля узбіччя дороги і продумати ситуацію зі спокійною головою. Томас вирішив, що всі помилкові повороти служили знаком того, що слід добиратися до готелю іншим шляхом. Прийнявши це рішення, Томас поїхав набагато впевненіше і, хоча новий маршрут виявився довшим, вони дісталися до потрібного місця дуже легко і швидко. Коли вони підійшли до стійки для реєстрації, службовець готелю запитав, чи не потрапили вони в пробку на швидкісному шосе. Томас відповів, що ні, і поцікавився, що трапилося. Як з'ясувалося, на швидкісній трасі перекинулася вантажівка і заблокувала рух на кілька годин. "Вам пощастило, що ви не поїхали цим шляхом, інакше ви застрягли б там надовго!" - додав службовець. Томас з полегшенням зітхнув - якби він не збився шляху, їм би довелося досі "присмажуватися" в машині.

ЗБІГИ

Кожен день приносить нам маленькі збіги, і всі збіги є знаменнями. Вони трапляються настільки часто, що в більшості випадків здаються звичайною реальністю. Зустрічаємося ми з людьми на вулицях, сідаємо ми поруч з кимось у громадському транспорті, знаходимо ми спільну тему для розмови з випадковими попутниками - все це співпадіння, але наше життя настільки рясніє ними, що ми звертаємо увагу тільки на найбільш вражаючі випадки.

Коли мені було двадцять років, я вирішила відправитися з Середнього Заходу Сполучених Штатів на Гаваї. Я нікого не знала на Гаваях, і моя подруга дала мені ім'я свого знайомого, написане на шматочку паперу. Вона сказала, що я завжди зможу звернутись до нього за допомогою. Я кинула листочок в сумочку, навіть не глянувши на нього. Він там і залишався ще кілька місяців - весь той час, що я провела вдома. Коли я нарешті приїхала на Гаваї, то влаштувалася офіціанткою в ресторані, прочитавши оголошення в місцевій газеті. Працюючи в ресторані, я здружилася зі своїм колегою на  ім’я Тоні. Скоро ми почали зустрічатися з ним. Через деякий час, вирішивши очистити свою сумочку від непотрібного мотлоху, я натрапила на папірець, який дала мені моя подруга. На ній красувалася адреса та ім'я Тоні. І хоча скептики можуть сказати, що це був простий збіг, я досі бачу в цьому знамення того, що мені судилося зустрітися з Тоні. І хоча наш роман не був особливо тривалим, я багато чого про себе зрозуміла завдяки йому.

Деніз Лінн

До списку новин