загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пара пенсіонерів стала мільйонерами, вигравши в лотерею двічі за день

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Виграні гроші щасливчики планують покласти на свої пенсійні рахунки. arkansasnews.com Террі і Стівен Вівери виграли більше мільйона доларів

Сімейна пара зі штату Арканзас виграла в лотерею два рази за один день. Террі і Стівен Вівери стали мільйонерами, коли купили квиток миттєвої лотереї 1 Million Riches дорогою на рибалку.

Другий приз у розмірі 50 тисяч доларів дістався парі, коли вона поверталася назад з уловом. Вівери вирішили купити ще один квиток тієї ж лотереї.

Цікаво, що обидва квитки пара купила в одному магазині, тільки виграшні суми виявилися різними:  Стівен виграв мільйон, а його дружина Террі – 50 тисяч.

За словами щасливої пари, частиною виграшу вони планують розрахуватися за поточні виплати, а решту – перевести на свої пенсійні рахунки.

До списку новин