загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Законодавчо знайти роботу стало легше

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Законодавчо знайти роботу стало легше. Новий документ про зайнятість уже вступив у дію. Та на практиці нічого не змінилося. Центр зайнятості чекає постанов від уряду із роз’ясненнями щодо порядку його реалізації.

А працівники  рекрутингових агентств кажуть, переважно нововведення  - суто декларативні. Приміром, заборона  дискримінації за віком і статтю. Багато компаній давно не вказують таких побажань у вакансіях. Але наймають саме тих працівників, які їх влаштовують. І довести, що людині відмовили через цей критерій, неможливо.  Однак кажуть, найбільше роботодавців обурює обов'язковий прийом  соціально незахищених працівників.  Це зокрема самотні матері, люди пенсійного віку, колишні ув’язнені і ті, хто пройшов примусове лікування у наркодиспансері. Під час звільнення робітників - компанії змусять інформувати центр зайнятості про відкриття вакансії. Якщо штат підприємства понад 20 осіб -  5 відсотків персоналу мають набирати саме за направленнями.  Та невеликі фірми вже знають як обійти таку норму.

Алла Коняєва, експерт ринку праці : "Увольняя человека они сокращают должность и изменяют штатное расписание и потом когда штатное расписание нужно расширить, они его расширяют и вводят должность назад, таким образом в общем-то вакансий для центра занятости не образумиться".

До списку новин