загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені з’ясували, що щастя передається генетично

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Людське щастя залежить від багатьох факторів. Той хто працює, як правило, щасливіший безробітного. Заможні люди, в цілому, щасливіші бідних, а молоді — літніх.

Але як з'ясувалося, якщо темперамент і розум передається у спадок, то і відчуття щастя людина може отримати генетично, повідомляє телеканал новин 24.

Настрій людини залежить від кількості в організмі нейромедіатора під назвою серотонін. Він впливає на клітини мозку і тим самим регулює рівень нашого настрою. За його вироблення відповідає ген 5-HTT, який існує у вигляді двох модифікацій алелів — короткого і довгого.

Від батьків кожна людина може отримати по одному аллелю — або довгиий, або короткий. Як з'ясувалося в результаті досліджень, проведених серед тисячі пар американських близнюків-підлітків, найбільш щасливими себе вважають ті, хто отримав від батьків комбінацію з двох довгих алелей — таких виявилося 17%. Серед володарів комбінації довгий-короткий — 8 % щасливих. Найбільш "нещасними" виявилися ті, хто успадкував два коротких алелі.

Причому, як показали дослідження, відчуття щастя залежить і від національної приналежності. Так серед вихідців з Азії щасливих виявилося менше, ніж серед уродженців Африканського континенту. Вчені пояснюють це тим, що Африка відрізняється від інших країн світу найбільшим генетичним розмаїттям. 

До списку новин