загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери "захоплюють" Інтернет

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Установи Сумської міської централізованої бібліотечної системи почали надавати пенсіонерам послуги з вільного доступу до мережі Інтернет.

Сьогодні майже в усіх бібліотеках обласного центру працюють безплатні комп'ютерні тренінги, під час яких літні "студенти" здобувають базові навички роботи на комп'ютері. 

Навчання відбувається за системою, яка включає практичне оволодіння пошуком інформації у Всесвітній павутині, користування електронною поштою, спілкування у соціальних мережах, блогах, форумах тощо. Для бажаючих щодня, упродовж тижня, відбуваються дві двогодинні лекції. Нині в "бібліотечному виші" вже пройшли навчання понад 600 студентів-пенсіонерів.

До списку новин