загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Найстаршою подружньою парою світу стали американці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Статистика розлучень блідне, порівняно зі шлюбом тривалістю  80 років! Найстарше у світі подружжя - американці.  дев2яносто-семи-річна Енн Бітар і її сто-одно-річний чоловік Джон отримають почесну відзнаку та інші подарунки за те, що прожили у законному шлюбі 80 років. Пенсіонерів із Коннектикуту нагородять у суботу 9 лютого.

За словами дружини, вона мусила повінчатися з коханим у 17, оскільки батько планував видати її заміж за іншого чоловіка. Пара втекла у Нью-Йорк і 25 листопада 1932-го взяла шлюб. У щасливій сім'ї народилося 5-теро дітей, 14 онуків і 16 правнуків.

За словами подружжя, вони не мають жодного секрету тривалого шлюбу. Натомість Енн і Джон завжди намагалися дотримуватися  простих правил: отримувати задоволення від життя, не залізати у борги і завжди підтримувати стосунки з родиною.

До списку новин