загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

“Свобода” хоче законодавчо закріпити пільги ветеранам УПА

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нардеп від ВО “Свобода” Едуард Леонов пропонує на державному рівні закріпити видатки на соціальний захист ветеранів Української Повстанської Армії.

Відповідний законопроект свободівець вже підготував, повідомляє прес-служба партії.

“В Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Чернівцях, на Волині місцева влада допомагає ветеранам Національно-визвольних змагань, але багато воїнів УПА проживає у східних та південних областях, адже часто їм забороняли повертатися на рідні землі”, - зазначив Леонов.

За його словами, зважаючи на політичну кон’юнктуру, що на даний момент існує в нашій державі, навряд чи кримські чи донецькі чиновники самостійно встановлять пільги та доплати до пенсій упівцям.

“Тому, ми повинні зняти це питання з місцевого рівня і, проявивши політичну волю, віддати належну шану тим, хто здобув нам незалежну Україну”, - наголосив нардеп.

Леонов підготував законопроект, в якому чітко прописаний перелік пільг, що надаватимуться ветеранам УПА.

Зокрема, пропонується здійснювати доплати, як надбавки до пенсій, відшкодовувати витрати ветеранів за послуги зв’язку і ЖКГ та проїзд, забезпечити санаторне лікування тощо.

Згідно із законопроектом, ці пільги мають поширюватись і на дружин та вдів ветеранів УПА.

До списку новин