загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

День святого Валентина: для неї та для нього

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні це свято вважається одним із наймолодших, європейському ж дню закоханих років на 200 більше. Від початку сумна легенда про лікаря-священика на ім’я Валентин, який заради таємного вінчання закоханих, віддав власне життя, з часом перетворилася на свято усіх закоханих.

А всесвітньовідому "валентинку" - маленьку листівочку у вигляді серця, він вигадав сидячи у в’язниці, аби перед самою смертю подарувати доньці наглядача, у яку пристрасно закохався. Проте, у нас же, це свято здебільшого, ще один привід зробити другій половинці подарунок та нагадати їй про свої почуття.

До речі статистика показує, що чоловіки роблять подарунки вдвічі дорожчі, ніж жінки, і, в середньому, американці витрачають 200 доларів на презент для коханої людини у день Святого Валентина.

А ще 14 лютого вважається днем надприбутку усіх подарункових та квіткових крамниць, проте шукати подарунки люди починають лише напередодні свята – за два-три дні, про це каже статистика пошукових сайтів.

В Україні ж тенденція святкування дня закоханих лише за останні 5 років зросла в кілька десятків разів і тепер залишити кохану чи улюбленого без подарунка у цей день вважається моветоном.  А окрім банальних листівок та дезодорантів - для нього, або коробочки цукерок та букетику троянд - для неї, людство вигадало більш оригінальні та потрібні подарунки.

І не дарма кажуть, що на маленьких подарунках тримається дружба,  а на великих – любов. Тому якщо вже і робити презенти, то нехай вони будуть варті вашої другої половинки та запам’ятаються на все життя.

Тож нехай не зовсім українське свято - день Святого Валентина (14 лютого), стане додатковим днем чудового настрою, приємних вечорів та, звісно, оригінального подарунку.

До списку новин