загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Мені немало років, я не така стара як давня..." - Ніна Матвієнко підтримала письменницю Марію Рудак

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Творчий вечір житомирської поетеси Марії Рудак відбувся в п’ятницю ввечері у приміщенні Богунської районної ради Житомира. Спеціальним гостем стала Народна артистка України Ніна Матвієнко. Захід пройшов у підтримку Всеукраїнського телепроекту, пісенно-танцювального марафону «Твій Час» з метою підтримки дітей-сиріт з інтернатних закладів.

Ніна Матвієнко на брифінгу для преси розповіла, що це не перший благодійний проект, до якого вона долучається, але їй надзвичайно приємно, що її запросили до Житомира.

За своє життя я дуже багато пережила та побачила: і дітей сиріт, і хворих на ДЦП… Тема допомоги дітям буде вічною. За кожний добрий поступок буде нагорода, я це знаю і відчуваю…

 - каже Ніна Матвієнко.

 Наша землячка Матвієнко, яка народилась і виросла у селі Потіївка Радомишльського району, сама багато років провела у інтернаті. У Житомирі у неї це лише другий концерт, каже артистка.

Золотий голос України вразила глядачів не тільки своїм неперевершеним співом, а й коротким, але глибоким виступом. «Україна в кожному з нас, в кожному серці, в кожному слові. Ми не можемо зараз думати тільки про свої родини, ми повинні зберегти нашу історію, нашу культуру, нашу країну» - закликала зі сцени Ніни Матвієнко.

На презентації книги Марії Рудак зі сцени звучали виступи поетів, композиторів, молодих і досвідчених музикантів. Також. її вітали журналісти та

Ініціатива заходу належить Житомирській міській дитячій організації «Все робимо самі».

Творчий вечір і концерт пройшов за підтримки Богунської районної ради, управління культури Житомирської міської ради, та народного депутата України Геннадія Зубка.

Матвієнко Ніна (нар.1947)

Відома співачка, народна артистка України, Лауреат Державної премії УРСР ім. Т.Г.Шевченка, Герой України, Співачка. Місце народження: с. Неделище Житомирської області З 1968 року, по закінченні вокальної студії при Українському народному хорі ім. Г.Верьовки, — його солістка. 1975 року закінчила Київський університет. У репертуарі співачки багато народних пісень, серед них обрядові, ліричні, гумористичні, пісні-балади, українські пісні XVIIXVIII сторіччя. Вона зіграла в телевиставах («Маруся Чурай», «Катерина Білокур», «Розлилися води на чотири броди»), художніх фільмах («Солом'яні дзвони», «Пропала грамота»), в радіовиставах («Політ стріли», «Кларнети ніжності»). Співачка озвучила ряд науково-популярних, хронікально-документальних кінофільмів, кілька теле- і радіопрограм. У 1988 році був знятий відеофільм за участю Ніни Матвієнко «Русалчин тиждень». Серед авторських театрально-режисерських робіт актриси - музичний спектакль «Під сонцем», а також грандіозне музично-сценічне дійство «Золотий камінь посіємо ми» (1998). Крім того, Ніна Матвієнко зіграла в 1995 році 16 вистав з американським театром La Mama E.T.C. (Нью-Йорк, США). З 1966 року до 1991-го була солісткою вокальної студії при Державному заслуженому українському народному академічному хорі імені Григорія Верьовки. Крім того, з 1968 року співробітничає з вокальним тріо «Золоті ключі». Творчий шлях артистки був відзначений: у 1978 році за її великий внесок у розвиток українського мистецтва і за активну культурно-творчу діяльність співачці їй було привласнене звання заслуженої, в 1985-му — народної артистки України. Новий період в творчій долі Ніни Матвієнко пов'язаний з роботою в Національному ансамблі солістів «Київська камерата», солістом якого вона стає з 1991 року. Ніна Матвієнко — лауреат конкурсу «Молоді голоси» (Україна), 1978), Всесвітнього радіоконкурсу фольклорних пісень у Братиславі (1978), Всесоюзного телеконкурсу «С песней по жизни» (1979), XI Всесвітнього фестивалю молоді і студентів (Москва, 1985); вона також лауреат Державної премії України Шевченка (1988), з 1989 року — член Спілки кінематографістів України. У 1996 році співачка була нагороджена вищою відзнакою Фонду Міжнародної премії імені М. А. Касьяна — орденом Миколи Чудотворца. У 1997 році Ніна Матвієнко стала Кавалером державної нагороди — Ордену княгині Ольги ІІІ ступеня. Співачка веде активну концертно-гастрольну діяльність, яку вона почала ще з 1967 року. Ніна Матвієнко з великим успіхом гастролювала в Мексиці, Канаді, США, Чехії, Польщі, Фінляндії, Кореї, Франції, країнах Латинської Америки. У її творчому репертуарі платівки із записом українських народних пісень, аудіокасети, компакт-диски із записом різних за жанром творів.

До списку новин