загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Уряд ухвалив бюджет Пенсійного фонду. Королевська пообіцяла "своєчасні виплати"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабінет міністрів на засіданні в понеділок ухвалив бюджет Пенсійного фонду (ПФ) на 2013 рік. http://gazeta.ua

Цей бюджет передбачає скорочення його дефіциту майже на 25% у порівнянні з 2012 роком.

"Прийнятий бюджет Пенсійного фонду України передбачає кошти на своєчасну виплату пенсій для всіх пенсіонерів протягом року. У бюджеті також закладено кошти на підвищення з 1 січня і 1 грудня розміру мінімальної пенсії та на щорічне березневе підвищення пенсій. Також, у порівнянні з 2012 роком, передбачено зменшення дефіциту Пенсійного фонду майже на 25%", - цитує міністра соціальної політики Наталію Королевську прес-служба Мінсоцполітики.

Міністр повідомила, що згідно з прийнятим бюджетом на 2013 рік доходи ПФ визначені в сумі 230,3 млрд грн, витрати - в сумі 252,1 млн грн. Дефіцит бюджету ПФ передбачений у розмірі 21,8 млрд грн, що на 5,4 млрд грн, або 24,8% менше, ніж фактичний дефіцит в 2012 році.

Королевська окремо зазначила, що сьогодні немає ніяких причин для затримок у виплатах пенсій. Разом з тим, за її словами, прийнятий бюджет фонду дає впевненість у тому, що так само в повному обсязі, своєчасно та без перебоїв пенсії будуть виплачуватися і надалі протягом всього року.

"У січні 2013 року всі пенсійні виплати були здійснені вчасно і в повному обсязі. Станом на 11 лютого всі пенсії також виплачуються згідно з графіками, в повному обсязі. Прийнято бюджет Пенсійного фонду дає впевненість у тому, що так само в повному обсязі, своєчасно та без перебоїв пенсії будуть виплачуватися і в подальшому протягом усього року", - сказала вона.

Крім того, за словами Королевської, при Міністерстві створено робочу групу, яка повинна розробити пропозиції щодо вдосконалення пенсійної системи, зменшення дефіциту Пенсійного фонду і забезпечення справедливості в розмірах виплат, незалежно від року виходу на пенсію. Також серед завдань робочої групи - аналіз ефективності пенсійної системи та підготовка змін до законодавства.

До списку новин