загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В бюджеті ПФУ на 2013 р. на забезпечення іноземних пенсіонерів закладено на 39,5% більше - 92,5 млн грн

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В бюджеті Пенсійного фонду України (ПФУ) на 2013 р. на пенсійне забезпечення осіб, які проживають за кордоном, та іноземних пенсіонерів закладено 92,545 млн грн. Про це йдеться в постанові Кабміну від 11 лютого 2013 р. №101. Таким чином, видатки збільшено на 39,5%, у порівнянні з 66,3 млн грн роком раніше.

Крім того, в 5,6 рази збільшено видатки на створення та впровадження автоматизованої системи Накопичувального фонду загальнообов'язкового державного пенсійного страхування - до 11,1 млн грн.

Також у 2013 р. закладені кошти на створення програмно-технічного забезпечення системи інформаційно-аналітичної підтримки органів ПФУ, проте їх обсяг зменшено на 20% - до 72,72 млн грн.

До списку новин