загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Обсяг видатків на пенсійні виплати в Україні у січні 2013 р. виріс на 16,9% - до 20,7 млрд грн

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Обсяг видатків на пенсійні виплати в Україні у січні 2013 р. виріс на 3 млрд грн (16,9%) - до 20,7 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду України (ПФУ).

"У зв'язку із подальшою реалізацією запроваджених у 2012 році соціальних ініціатив Президента України, а також проведенням перерахунків розмірів пенсійних виплат з урахуванням зростання прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб (894 грн) загальний обсяг видатків на пенсійні виплати у січні порівняно з відповідним періодом минулого року зріс на 3 млрд грн і становив (за оперативними даними) 20,7 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

Прес-служба не повідомила загальний обсяг надходжень та дефіциту, проте зазначила, що найбільшу питому вагу в загальній сумі доходів становлять власні надходження, що порівняно з відповідним періодом 2011 р. зросли на 1,2 млрд грн.

До списку новин