загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Nissan і Toyota розробили мікромобілі для пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У країні з найвищою часткою літніх людей у світі автовиробники Nissan і Toyota розробили мікромобілі, орієнтовані на старші вікові групи.

Як повідомляє телеканал CBS News, компактні чотириколісні транспортні засоби на електротязі, начебто двомісного концепту Nissan Mobility, будуть коштувати на місцевому ринку менше 10 тисяч доларів. Довжина концепту становить всього2,3 м, електромотор потужністю у 20 кінських сил, розганятиме авто до 75 км / год, а заряду акумуляторної батареї вистачатиме на 100 км шляху.

У Nissan кажуть: «Літні, як правило, перестають їздити на автомобілях, а цей концепт дуже маленький, ним легко управляти і пенсіонерам він подобається».

Подібний мікроелектромобіль розробила і Toyota. Її концепт одномісний і створений з легкої алюмінієвої конструкції. Користуючись таким транспортним засобом 64-річний Масао Судзукі стверджує, що в порівнянні з його мотоциклом електрокар більш стійкий і в ньому не промокнеш під дощем. А так як машинка на електротязі, то не доводиться виїжджати на заправку.

Очікується, що мікромобілі для літніх з'являться на японському ринку вже в найближчі роки.

До списку новин