загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Літні люди привабливі для фірм

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Польські фірми все частіше цікавляться старшими клієнтами. Уряд Польщі робить крок в сторону польських науковців

«Puls Biznesu» підкреслює, що в світі усе більш популярними є рекламні кампанії, адресовані особам віком за 50 років. Фірми наздоганяють демографію пояснює видання. «Puls Biznesu» пише, що компанії прагнуть заробляти на дозрілих особах, оскільки (всупереч загальній думці) ця група має дедалі більшу купівельну спроможність і більші очікування. Позаяк у маркетингу польського пенсіонера надалі вважають бідним.

Тимчасом, такі галузі як продовольство, фармацевтика та телезв’язок мають шанс знайти нові ринки збуту. За умов, якщо підготують пропозиції, відповідні до очікувань клієнтів 50+, – зауважує газета «Puls Biznesu».

Даймо винахідникам права до їхніх винаходів. Зі свідомістю, що зароблять на своїх ідеях, вони частіше впроваджуватимуть їх на ринок – це частина урядового «пакета для інновацій», який здобула «Gazeta Wyborcza».

Як каже міністр науки Барбара Кудрицька, науковці дуже зацікавлені комерціалізацією своїх технологічних задумів. «Нам залежить на тому, щоб вони отримали права на винаходи і встановлювали з підприємцями умови введення їх на ринок», – каже польська міністр науки.

Відомство розраховує, що завдяки цьому зросте кількість нововведень, які народилися у польських вишах. Дотепер такі винаходи потрапляли не на ринок, а до шухляди – читаємо у газеті.

Цього року Агентство нерухомого майна запропонує покупцям для продажу 200 тисяч гектарів землі. Розраховує, що продасть 125 тисяч. Минулого року державне агентство продало 132 тисячі гектарів землі, до бюджету надійшло 2,6 мільярди злотих, – пише «Puls Biznesu». В середньому, гектар землі, який продало в 2012 році Агентство нерухомого майна, коштувало 19 тисяч 300 злотих (4695 євро) – це на понад 12 % більше, ніж торік.

До списку новин