загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Німецький пенсіонер став альфа-самцем у вовчій зграї

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Німецький пенсіонер став лідером у вовчій зграї!  79-сімдесяти-девяти-річний Вернер Фройнд зумів знайти підхід до вовків і навіть стати лідером в одній із групових ієрархій. Колишній десантник уже 40 років живе серед хижаків у місцевому заповіднику поблизу міста Мерциг і за цей час устиг завоювати прихильність кількох поколінь цих тварин.

Вони не виявляють до чоловіка ворожості. А сам дідусь вважає, що зайняв місце альфа-самця у зграї, де є сибірські, арктичні, канадські, європейські та монгольські вовки, взяті щенятами з різних заповідників і зоопарків. Важливе значення в підтримці статусу лідера має годування хижаків сирим м’ясом із рота. Усе це Вернер успішно робить.

До списку новин