загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери в бібліотеці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Смартфони, планшети, гаджети, віджети, аватарки, юзабіліті, прости Господи. Будь-який школяр прочитає і не моргне, а от пересічний пенсіонер.. може, й не прочитає. Якщо судити по "виборці" моїх знайомих пенсійного віку, найбільш вживаною технологією є мобільний телефон, який здебільшого використовують суто для дзвінків, але ж у наш інформаційний чи вже пост-інформаційний час куди ж без апгрейду? Правильно - нікуди, а одними з найефективніших центрів з підготовки Пенсіонерів 2.0 є бібліотеки: безкоштовні, розповсюджені, всім відомі.

Центральна міська бібліотека у м. Іллічівськ з'ясувала, що нові бібліотечні послуги - безкоштовне використання компютерів та Інтернету є особливо цікавими для людей похилого віку і відповідно запровадили курси комп'ютерної грамоти для пенсіонерів. На сьогоднішній день просто немає відбою від бажаючих відвідувати ці тренінги.

Курси комп'ютерної та фінансової грамотності було розпочато для пенсіонерів Рівного при Державній обласній бібліотеці. Причому в цьому випадку люди ажніяк не чекали, поки "гора прийде до Магомета", а створили відповідний клуб і заручилися підтримкою Фундації імені князів-благодійників Острозьких з власної ініціативи.

Проект під назвою «Відкрий для себе Інтернет», яка все каже сама за себе, було реалізовано для пенсіонерів Харкова в обласній універсальній бібліотеці. Серед найстарших і найуспішніших «студентів» бібліотеки – Олександр Іванович Ключко та Володимир Андрійович Дубров. Обом їм за 80. Оцінивши реальні можливості глобальної мережі, спраглі до інформатизації учні придбали комп’ютер та Book Reader, так що поступово комп'ютер для старших користувачів перетворюється на таку ж звичайну річ, як телевізор. Ось це мені справді подобається!

У Кременчуцькій бібліотеці пенсіонери спілкуються з соціальними службами через Skype: на базі бібліотеки відкрили перший у місті соціальний інтернет-офіс за підтримки виконкому Крюківської районної ради і територіального центру району.

А у Шостці на Сумщині все справді глобально. Там діє цілий Університет третього покоління - Шосткинська міська бібліотека запровадила нову послугу для людей похилого віку – безкоштовне навчання комп’ютерній грамотності та пошуку інформації в інтернеті.

Отож, немає компанії, щоб пограти в Каунтерстрайк? Вже є ;)

До списку новин