загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чим завинили ветерани Берегова?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Відкритий лист м/о ради ветеранів дирекції навчально-спортивної базиЗакарпаття Щоденно в міськорганізацію ветеранів України звертаються пенсіонери, інваліди, діти війни з проханням оформити перепустки в басейн із термальною водою для оздоровлення і лікування. Тож довелося з цього приводу написати листа керівництву спортбази "Закарпаття" (В. З. Годинка та В. А. Клепка) із проханням поновити прийом списків для оздоровлення ветеранів у берегівському басейні. Адже це єдине “джерело” оздоровлення літніх людей, які й без того отримують недостатнє медичне забезпечення. Ліки дорожчають і стають практично недоступними для більшості пенсіонерів. До того ж, ветерани праці, діти війни, інваліди зовсім не отримують путівок на санаторно-курортне лікування. Тож ми тішилися, що ветерани Берегова мали змогу безкоштовно відвідувати басейн, однак 20 жовтня м. р. така можливість припинилася.

Ми, старше покоління, пам'ятаємо, як басейн будували народним методом. Кілька разів тодішня райгазета "Червоний прапор" друкувала оголошення, де закликали увесь працюючий люд Берегівщини перераховувати одноденний заробіток на його будівництво. Крім того, нині вже покійний секретар райкому Компартії України М. М. Семенюк щотижня давав указівки керівникам підприємств, колгоспів, радгоспів, організацій, установ про виділення коштів, будівельних матеріалів, оплату робочої сили з їхніх соцфондів. А коли ця споруда стала до ладу, берегівчани користувалися басейном безкоштовно або ж профспілкові організації перераховували спортбазі кошти в розрахунку 20-50 коп. за кожного відвідувача.

Сьогодні ж усі учасники всенародного будівництва стали пенсіонерами і, на нашу думку, вони мають повне моральне право безплатно користуватися природними благами нашого регіону – басейном насамперед. Але, на жаль, 3 грудня 2012 р. ветеранська організація отримала відповідь на лист, де вказано, що з листопада 2012 р. підприємство передано в оренду товариству з обмеженою відповідальністю, у зв'язку з чим відмінено безплатне відвідування басейну. Отже, про якісь пільги не може бути й мови. Для довідки: за період з 23 січня по 20 жовтня 2012 р. по 10 разів купелі відвідали 313 осіб. І це при тому, що бажаючих оздоровитися було близько півтисячі (тільки в місті проживає майже 7000 пенсіонерів).

Отож ми, рада та президія міської організації ветеранів України просимо райдержадміністрацію, районну і міську ради, редакцію газети "Берегово" посприяти людям старшого віку отримати дозвіл на відвідування басейну. Також мешканцям міста та району через "Берегово" пропонуємо висловити свої міркування з приводу роботи спортбази, внести рекомендації, пропозиції щодо безкоштовного відвідування НСБ "3акарпаття" місцевими мешканцями, незважаючи на те, в якій власності вона перебуває.

І, насамкінець, слід пам‘ятати, що старість чекає кожного. Таке життя. Тож закликаємо всіх толерантно, доброзичливо ставитися до літніх людей, які віддали свої сили, здоров’я задля нашого сьогодення.

До списку новин