загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Активи пенсійного фонду Південної Кореї перевищили 362 мільярди доларів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За підсумками минулого року активи Громадського пенсійного фонду Південної Кореї перевищили позначку в 391 трлн. 900 млрд. вон або близько 362 млрд. 65 млн. доларів, повідомляє міжнародне радіо країни. Це на 39,5 млрд. доларів більше, ніж у 2011 році.

За прогнозом Національної пенсійної корпорації, в першому кварталі 2013 року за обсягом пенсійного фонду Південна Корея може посіси третє місце у світі (після Японії та Норвегії). Минулого року від капіталів фонду було отримано 27,5 млрд. доларів прибутку. Пенсій було виплачено на суму приблизно 10 млрд. доларів.

До списку новин