загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Азаров вважає пенсії у понад тисячу гривень соціально справедливими?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні в Україні відзначається День соціальної справедливості.

«На 1 січня 2010 року більше 7 мільйонів пенсіонерів отримували пенсію до 800 гривень. Взагалі дві третини пенсіонерів, близько 10 мільйонів осіб, отримували пенсію, меншу за тисячу гривень. А з 1 січня 2013 року уже чотири п’ятих пенсіонерів, тобто більше 11 мільйонів осіб, отримують пенсію понад тисячу гривень», - сказав прем’єр та додав, що таким чином запроваджується в життя основна норма соціальної справедливості, хоча цього безумовно ще недостатньо.

При цьому М. Азаров визнав, що зараз соціальна справедливість присутня далеко не в усіх сферах нашого життя, щопороджує соціальну напругу.

«Зміст соціальних ініціатив - усунення перекосів, несправедливості, зрівнялівки. Тобто, адресність і посилення соціального захисту саме для тих, хто цього потребує», - повідомив прем’єр. У зв’язку з цим він нагадав, першим кроком діяльності уряду у квітні 2010 року було збільшення прожиткового мінімуму, мінімальної зарплати, пенсії, всіх видів соціальної допомоги, які були заморожені впродовж двох років.

До речі, під час сьогоднішнього засідання уряду планується заслухати доповідь міністра соціальної політики Наталі Королевської. У зв’язку з цим нагадаємо, що під час минулорічної виборчої кампанії вона заявляла: «Десять тисяч гривень на місяць - такою повинна і може бути мінімальна зарплата українців». Тож сьогодні уже в ранзі міністра вона може поділитися, як досягти цього рівня.

До списку новин