загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Дубенський замок приєднався до туристичного проекту Великої Волині «Шлях Гедиміновичів»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дубенський замок приєднався до туристичного проекту Великої Волині «Шлях Гедиміновичів», ініційованого Луцькою міською радою.

Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомив директор державного історико-культурного заповідника міста Дубно Леонід Кічатий.

«Туристичний маршрут об’єднає всі українські замки, що розташовані на землях колишнього Великого Князівства Литовського, яким управляла династія Гедиміновичів і залишила тут багату архітектурну спадщину», - сказав Л. Кічатий.

За його словами, таким чином буде екскурсійно осучаснений та означений один із найдавніших культурних шляхів Європи.

Про свою участь у проекті заявили адміністрації замків Волинської, Тернопільської, Рівненської, Чернівецької та Хмельницької областей, а також 10 міських рад цих регіонів, Національний університет «Острозька академія» і Державний культурно-археологічний центр Пересопницького Євангелія з Рівненщини.

До списку новин