загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Жінки становлять 2/3 усіх пенсіонерів в Україні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як повідомила заступник директора департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко, з 13 млн цивільних пенсіонерів 8,6 млн – жінки.

"Чому так? Статистичні звіти говорять, що жінки після виходу на пенсію живуть в середньому 25 років, а чоловіки - 13. Крім того, жінки раніше виходять на пенсію", - пояснила вона.

До того ж, більшість працюючих пенсіонерів - чоловіки.

"Жінка, яка виходить на пенсію, - це в перспективі або вже бабуся. І оскільки жінки-пенсіонери мають право оформляти на себе частково оплачувану відпустку із догляду за дитиною до трирічного віку, вони йдуть на пенсію і доглядають за онуками, надаючи можливість молоді працювати", - пояснила представниця Пенсійного фонду.

До списку новин