загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Криму розпочалося будівництво потужної сонячної електростанції

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Кіровському районі Криму поблизу села Владиславівка почалося будівництво найпотужнішої на території півострова сонячної електростанції.

Під будівництво даного об'єкта виділено 220 га землі. Сонячна електростанція, імовірно почне працювати в листопаді 2013 року.

Начальник Управління містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури Кіровської райдержадміністрації Борис Панченко повідомив, що потужність електростанція буде 110 МВт, тобто вона буде найпотужнішою на півострові. До цього самої потужна станція була в селі Перово (Сімферопольський район).

Сонячну станцію будує компанія «Солар».

«Крим - дуже специфічний регіон, тут завжди був дефіцит електроенергії, 90% якої кримчани отримували від запорізької електростанції. Це тягло великі втрати при транспортуванні електрики, - зазначила прес-служба компанії «Солар»

Типова станція - екологічно брудна, а Крим - це курортне місце, екологічно чисте. У Криму є хороші умови для будівництва таких об'єктів, які скорочують енергодефіцит шляхом створення своїх енергетичних потужностей.

У Криму вже з'явилася перша насосна станція, яка працює на сонячній енергії.

До списку новин