загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Херсоні навесні з'явиться сад рідкісних рослин

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Майже 1,5 гектара території Агробіостанції ботанічного саду Херсонського державного університету виділено під інноваційний проект.

Сад нових і малопоширених плодових, ягідних і горіхоплідних культур має з'явитися вже цієї весни. Зараз на зазначеній території повним ходом йдуть попередні роботи з корчування старих насаджень і розчищення території.

Вже навесні будуть висаджені перші саджанці магнолій і рододендронів. А в осінній період колекція поповниться екземплярами актинідії та лимонника.

«На території нового саду ми плануємо вести активну науково-дослідну роботу. - Розповів декан факультету Ігор Пилипенко. - Наші студенти будуть проходити там свої виробничі практики, щоб теоретичні знання, набуті у стінах вузу, можна було підкріпити практичним досвідом».

Загальна площа ботанічного саду складає 12,5 га. Ботанічна колекція нараховує близько 150 видів деревних і більше 200 видів трав'янистих судинних рослин. Крім цього, як невід'ємні компоненти біорізноманіття досліджуються мохи (15 видів), лишайники (21 вид) та гриби (60 видів).

До списку новин