загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Умови надання права на соцгарантії пенсіонерам із числа педагогічних працівників

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністерство соціальної політики України наголосило, що пенсіонерам із числа педагогічних працівників надано соціальні гарантії на безкоштовне користування житлом з опаленням та освітленням. Головна умова – ці особи повинні були раніше працювати педпрацівниками в сільській місцевості та селищах міського типу, проживати в таких населених пунктах, мати відповідний робочий стаж не менше 3-х років і на момент виходу на пенсію працювати на посадах педпрацівників.

Підтвердити своє право на соцгарантії зазначені пенсіонери можуть за наявності довідки, яку видає відділ освіти райдержадміністрації або адміністрація установи (закладу), де вони працювали, сільська або селищна рада (у разі ліквідації закладу тощо) за постійним місцем проживання пенсіонера на підставі записів у трудовій книжці.

Лист Мінсоцполітики України від 26.11.12 р. № 1892/5/123-12

До списку новин