загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Facebook 104-річна користувачка не може вказати свій справжній вік

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Користувач соціальної мережі 104-річна Маргарет Джозеф з Мічигану у США не змогла вказати свій справжній вік, тому що мережа Facebook просто не дозволила їй цього зробити.

Коли пенсіонерка спробувала вказати інформацію про свій вік, соціальна мережа Facebook показала їй повідомлення про помилку. Коли Маргарет з допомогою онуки вказала 1908-ий рік як рік свого народження, система змінила його на 1928-ий. 

"Кожного разу, коли я намагалась змінити налаштування на правильний рік народження, Facebook видавав повідомлення про помилку і змінював цифру на рік, в якому бабуся насправді не народжувалась", - розповіла онука 104-річної Маргарет.

Представник Facebook повідомив, в свою чергу, що недавно вони виявили про труднощі, які виникають з введенням дати народження до 1910 року. Він вибачився за непорозуміння і пообіцяв, що помилку виправлять.

До слова, у Facebook звіт собаки про затримання злочинця зібрав тисячі перепостів. Через плутанину у правилах ведення документації, керівництво британської поліції вимагало письмовий звіт від працівника на ім'я Піч. Тож кінолог собаки вирішив допомогти чотирилапому і написав: "Я бігати за ним, я кусати його, поганий, але смачний".

До списку новин