загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Києві пройдуть благодійні змагання з комп`ютерних ігор серед інвалідів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Києві пройде перше шоу-змагання України з комп`ютерних ігор серед дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

27 лютого 2013 в Києві відбудеться прес-конференція шоу-змагання «Унікальна битва незвичайних геймерів» Міжнародного благодійного фонду «Життя з надлишком» спільно з благодійним фондом розвитку комп`ютерних та інформаційних технологій для інвалідів «АІК» в рамках благодійного проекту «Збережи життя». Головним інформаційним партнером проведення шоу-змагань є компанія «А-СКРИН». Головною метою шоу-змагання є підтримка дітей та молоді з функціональними обмеженнями в розкритті своїх здібностей і навичок в комп`ютерному середовищі, а також привернення уваги громадськості до потреб дітей та молоді з функціональними обмеженнями та популяризації благодійництва в Україні.

Ключовим моментом у шоу-змаганні з комп`ютерних ігор, яке пройде 2 березня 2013 в ТЦ «Метроград» у комп`ютерному клубі «CYBERZONE», є необхідність відкрити перед дітьми та молоддю з функціональними обмеженнями горизонти можливостей: комп`ютера та Інтернету, основними складовими нашої з вами повсякденному житті. У конкурсах з комп`ютерної графіки, серйозним логічним завданням і стратегіям змагатимуться близько 150 дітей та молоді з різних регіонів країни.

«Шоу-змагання подарує сотням дітей та молоді з функціональними обмеженнями шанс продемонструвати свої навички і таланти. Серед них є багато обдарованих особистостей, і для них це шанс повірити в себе, розкрити свій потенціал через гру та спілкування », - повідомляють організатори проекту.

Кожен повинен мати рівні можливості для розвитку свого потенціалу і генія. Інформаційна ера стирає кордони, тому діти та молодь з обмеженими можливостями можуть при бажанні реалізуватися в IT-індустрії, а для цього достатньо доступу до Інтернету і навичок, яким легко навчитися. З дитинства кожен по природі вже творець, і ми хочемо допомогти новому поколінню створювати в цифровому світі свої шедеври.

До списку новин