загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У центрі міста вінницькі бабусі пригощали перехожих пирогами

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Почуття здивування у перехожих викликав вчинок пенсіонерів Вінниці: у центрі міста, у сквері Козицького, вони пригощали перехожих домашньою випічкою і не брали за це жодної копійки.

Благодійну акцію бабусі провели у рамках тижня добрих вчинків. Допомогли їм в цьому представники благодійного фонду "Подільська громада".

Підготували листівки з написами "Зроби свою добру справу", "Поділися добром", "Не забувайте говорити гарні слова", облаштували місце. Співорганізатор акції Лариса Коропачинська, яка також пропонувала свої вироби, каже, що пенсіонери це найдобріші люди, які готові поділитися з іншими крихтою хліба чи останньою копійкою. Не дивно, що більшість з тих, до кого зверталися організатори, погодилися взяти участь в акції.

У гарно оформлених корзинках були виставлені домашнього приготування пиріжки, крученики, пряники, дехто пропонував цукерки, придбані за пенсійні гроші. "Тим, хто найбільше прихвалював наші кулінарні здібності, давали власноруч написані листочки з рецептами, - каже Лариса Коропачинська. – Щоб спробували самі приготувати".

Бабусям доводилося ще й припрошувати земляків. "Беріть свіжі пироги, смачну випічку!" - вигукували вони. Бо здивовані перехожі спершу не розуміли, про що йдеться. "Це так незвично, - казали дехто з молодих і дорослих. – Самі спекли за свої кошти і роздають без грошей…". Понад десять кілограмів смачної домашньої випічки роздали за час акції вінницькі бабусі і залишилися задоволені з того, що не тільки пригостили земляків, а й здивували їх своїм вчинком.

До списку новин