загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Діалог» з Президентом подивилися 3,5 млн пенсіонерів і безробітних

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На «Першому Національному» проект «Діалог з країною» Президента України Віктора Януковича переглянуло більш ніж 3 млн 486 тисяч телеглядачів по аудиторії 18 + (вся Україна)  

 Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі «Першого національного».

У прес-службі відзначили, що цей проект пройшов з високими медіа-показниками. По аудиторії 18 + він пройшов з часткою 5,98% при рейтингу 0,98%. А по аудиторії 18 + 50 тис. + ці показники були вищі: частка 6,78%, рейтинг 1,0%.

Серед каналів, що транслюють «Діалог з країною», «Перший Національний» за показниками посів третю сходинку, пропустивши канали «Інтер» та «1 +1». При цьому обігнавши ICTV і 5-й канал, які також показували цей проект в прямому ефірі.

Нагадаємо, проект «Діалог з країною» тривав чотири години - з 11 до 15. Протягом цього часу Президент України відповідав на запитання громадян з різних регіонів країни.

До списку новин