загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Уряд Малайзії заманює в країну японських пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Уряд Малайзії провів семінар з метою залучити японців пенсійного віку для проживання в цій країні в Південно-Східній Азії. Про це повідомляє японське міжнародне радіо. У заході, що пройшов у столиці Малайзії Куала-Лумпурі, взяло участь понад сто японців, переважно пенсіонерів.

Малайзія набуває дедалі більшу популярність серед японських пенсіонерів, чисельність яких наближається до 30 мільйонів (при 127-мільйонному населенні країни). Їх приваблює в Малайзії дешевизна продуктів і товарів, здоровий клімат. А малазійська влада вбачає у заможних японських пенсіонерах непоганих інвесторів у місцеву економіку. Кількість японських пенсіонерів у Малайзії особливо підскочила після землетрусу і цунамі 2011 року на півночі Японії. Переїзд не спричиняє позбавлення японського громадянства, оскільки пенсіонери отримують довгострокові візи на проживання.

До списку новин