загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Швеції розмірковують про підняття пенсійного віку до 75 років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У шведському парламенті відбуваються дебати з приводу запланованої на квітень цього року пенсійної реформи. Парламентарії пропонують підвищити пенсійний вік до 69 років, замість нинішніх 67-ми. Водночас уряд Швеції не виключає підвищення віку виходу на пенсію до 75 років.

Про це пише видання EurActiv, посилаючись на останні рішення уряду країни.

"У парламенті Швеції відбудуться дебати щодо запланованої на квітень пенсійної реформи. У своїх пропозиціях уряд хоче підвищити пенсійний вік до 69 років, замість нинішніх 67-ми. Водночас прем'єр-міністр Фредрік Рейнфельдт у деяких інтерв'ю висловлює думку про те, що шведи мають розглянути й більш просунутий варіант з підняття пенсійного віку до 75 років", - пише видання.

Проект пенсійної реформи передбачає можливість зміни професії чи роду діяльності працівників після досягнення 54-річного віку шляхом отримання кредиту на перенавчання або отриманні іншої освіти.

Серед критеріїв, за якими уряд Швеції вважає за необхідне підняти пенсійний вік, вказується прогноз про те, що половина нинішніх дітей у країні проживуть близько 100 років.

До списку новин