загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Літературна котоферма»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

1 березня у Міжнародний день котів книгарня «Є» запрошує на вечір «котячої» літератури за участю сучасних українських письменників.

Коти є невід’ємною частиною людського життя: когось вони дратують, для когось вони найближчі друзі та члени сім’ї, ми зустрічаємо їх всюди і досить важко уявити будь-яке людське поселення без котів.

Саме 1 березня, коли в усьому світі вшановують котів – в Міжнародний день котів – книгарня «Є» вирішила по-своєму, по читацько-котячому, відсвяткувати цей перший весняний день. В цей день  у книгарні «Є» зберуться українські письменники, аби відсвяткувати Міжнародний день котів і, звісно, почитати «котяче»... лишень «котяче». Читатимуть: Іван Андрусяк; Світлана Богдан; Леся Воронина; Сашко Дерманський; Олаф Клеменсен; Дмитро Лазуткін; Олеся Мамич; Роман Скиба; Олена Степаненко; Галина Ткачук.

Коли:

День:  01/03/2013  Час:18:00

Адреса:

Де:  КИЇВ   вул. Лисенка, 3

Для всієї родини   Безкоштовно

До списку новин