загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка рукоділля «Handmade-EXPO» як джерело натхнення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Великі і незатишні павільйони Виставкового Центру на Лівобережній приймають в собі майстрів із рукоділля  усієї України на  виставці «Handmade-EXPO Вишивка. Рукоділля. Ремесла. Декор», яка проводиться в Києві з 27 лютого – 2 березня.

Для того аби втрапити на саму виставку треба пройти морочливу реєстрацію, або замовляти іменні запрошення, які можна отримати і на вході. Заходячи в сам павільйон відчувається метушня, яка в мене викликала певне роздратування.

Коли втрапила на саму виставку голова запаморочилася від різноманіття фарб, кольорів, матеріалів. Також при вході зустрічають привітні чоловіки, що пропонують подаруночки. Яка дівчина може від них відмовитися, тим більше від безкоштовних?

Все роздратування минуло, коли я втрапила у відділ етно- вишивки.  Тут і сорочки, і побутові речі (рукавички для духовок, фартушки, пальта, сумки), і оригінальні прикраси з сувенірами. Техніки вишивки бісером, хрестиком, гладдю поєднують в цьому буйстві фарб майстрів з Тернополя, Києва, Поділля, Одеси. Все можна фотографувати, брати ескізи для вишивання, або ж купувати.

Далі рядами зустрічають вироби із шерсті: мокре валяння і сухе. Іграшки, мов  мальовані, картини, капелюшки – хіба не казка? А ще, мене порадували, майстер-класи для всіх охочих. Особливе задоволення отримали діти – вся увага була присвячена їм. А моя особиста дитяча радість просто розквітала усередині. Хороше стало.

Відділи радували око різноманітними книжками і схемами. Мушу зазначити, що в павільйонах тепло і світло. Може весна на дворі, а може гарна організація.

Дівчата, слідкуєте за модою? Ви маєте час аби придбати собі оригінальні сукні, аксесуари, подаруночки. Або просто навчитися їх робити на майстер-класах чи  приватних уроках.

Атмосфера у великих павільйонах дружня і з посмішкою.

Наталія Кирилова (майстриня): Найприємніші враження. На відміну від інших виставок, ця добре організована, багато майстрів, зручні павільйони, мене навіть надихнуло на створення нової іграшки. Гарно продумано і зроблено для учасників, а не для відводу очей.

Павло, 21 рік: Хочу все! Подивившись на вироби з дерева я задумав змінити професію системного інженера на столяра. Хочеться дарувати радість і собі, і людям.

Тетяна Моцак

До списку новин