загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Податківці наполягають на тому, аби всі українці декларували свої доходи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Декларування доходів усіма категоріями громадян допоможе подолати тінізацію економіки.

Про це сказав заступник директора департаменту оподаткування фізичних осіб Державної податкової служби України Сергій Наумов під час "круглого столу" на тему: "Коли українці отримуватимуть "білі" зарплати? Зниження соціального податку і детінізація економіки", повідомляє УКРІНФОРМ.

"Україна іде до запровадження подання декларації всіма громадянами", - сказав Наумов.

При цьому він зазначив, що зараз Податковим кодексом передбачено декларування доходів лише окремими категоріями громадян. Зміни, що пропонуються, передбачатимуть подання декларацій усіма громадянами України, незалежно від віку та соцстатусу, за виключенням пенсіонерів.

За словами Наумова, також пропонується застосування непрямих методів визначення доходів, йдеться про отримання особами, які офіційно не працюють, у власність земельних ділянок, будинків тощо.

"Якщо за статистикою 4,5 млн. осіб не отримують доходи, то, звісно, до таких людей будуть питання: за які кошти вони існують?", - зазначив податківець.

На його думку, ці заходи сприятимуть ліквідації явища тіньових зарплат, виплаті легальних зарплат у повному обсязі.

Він також вказав, що "80 відсотків заробітної плати "у конвертах" - з 170 млрд.грн. - отримують особи, які офіційно працевлаштовані, отримують від своїх роботодавців за основним місцем роботи".

До списку новин