загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Віртуозний концерт скрипаля Василя Попадюка

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В ресторан – клубі “Толстой” (вул. Червоноармійська 19) 7 березня о 21:00 відбудеться творчий вечір всесвітньовідомого  скрипаля – віртуоза Василя Попадюка.

Василь Попадюк: “Для мене немає різних аудиторій або характерів аудиторій. Але, звичайно ж, мені завжди дуже приємно грати в Україні, це привід побачити близьких та друзів. На концерті, який відбудеться 7 березня, я виконаю кращі свої твори. А також Вас чекають несподівані  дуети з друзями – музикантами і звичайно ж, приємне спілкування”.

Василь Попадюк грає на 15 інструментах, в стилі World Music, вважається що він створив свій власний стиль об’єднавши класичну, слов’янську, фольклорну, циганську, популярну музику і джаз.

Скрипаля №1 Василя Попадюка називають “Сучасним Паганіні” і володарем “Золотої скрипки”  - він відомий половині світу. Його талантом захоплюються перші особи держав, дипломати, видатні люди, професійні музиканти та непідготовлені слухачі. Серед його шанувальників найвідомішими є: радянський лідер Михайло Горбачов і його дружина; Садам Хусейн, який подарував йому іменний годинник, а королева Софія запрошує повторити візити – концерти. 

Ціна – 150 гривень

 

Замовлення квитків по тел. (044) 590-55-55 чи на сайті karabas.com.

 Резерв столиків по тел. (044) 200-38-38

Марія Поливач

До списку новин