загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Дама Серця справжнього лицаря» у Замку "Радомисль"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Програма на 8 березня у «Замку Радомисль»

«Дама Серця справжнього лицаря»

«Замок Радомисль» відроджує традиції та запрошує усіх бажаючих приєднатися до святкування Міжнародного жіночого дня «8 березня» у куртуазному дусі.

З давніх давен хоробрі лицарі змагалися за прихильність чарівних дам на турнірах, демонстрували свою вправність та силу. А дами серця винагороджували за це своїх обранців ніжним поглядом та дотиком у танцях.

Буде можливість не тільки побачити бій-виставу лицарів у середньовічних обладунках, але й спробувати себе у ролі справжнього лицаря. Прекрасні дами навчаться майстерним рухам старовинних танців і будуть почуватися вільно хоч на королівському балу. Усіх гостей чекає смачний обід, гарячий глінтвейн та екскурсія по залам Замку та Папірні, де все просякнуте духом пращурів. А звуки волинки створять атмосферу до занурення у мрії та романтику.

Програма туру

1. Від`їзд з Житомира о 09.30 ; 2. Привітальний келих глінтвейну; 3. Лицарський турнір; 4. Обід; 5. Екскурсія по Замку та Папірні; 6. Майстер-клас по старовинним танцям; 7. Від`їзд. Прибуття до Житомиру орієнтовно о 19:15 .

Усі Дами та Лицарі можуть одягнути відповідне часу вбрання.

 

До вартості туру включено:

- Проїзд Київ-Замок Радомисль-Київ; - Обід; - Розважальна програма; - Екскурсія по Замку та відвідання Папірні.

 

Додаткові кошти:

- Витрати на сувеніри; - Особисті витрати.

 

Вартість туру з нашим транспортним обслуговуванням: – 390 грн. з дорослого, – 360 грн. з пенсіонерів та дітей до 12 років.

Вартість туру без транспортного обслуговування:

– 340 грн. з дорослого, – 310 грн. з пенсіонерів та дітей до 12 років.

До списку новин