загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Міліція хоче створити єдину базу ДНК українців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Маючи у своєму розпорядженні базу даних ДНК українців, міліція зможе перевірити кожного на причетність до тяжких злочинів, наприклад, до серійних убивств.

Правоохоронним органам вкрай необхідна єдина Національна база обліку генетичних ознак людини. Про це заявив перший заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олександр Гончаров під час круглого столу за участю представників Генпрокуратури, міністерств охорони здоров'я, юстиції, СБУ і вчених.

Як повідомляє прес-служба МВС, Гончаров зазначив, що створення такої бази "стримується через відсутність чіткого законодавчого врегулювання цього питання і недостатню кількість та потужності наявних "ДНК-лабораторій".

Гончаров закликав присутніх "проявити державний підхід та максимально сприяти утвердженню Концепції Державної цільової програми розширення мережі ДНК-лабораторій і створення Національної бази даних генетичних ознак людини для використання в оперативно-службовій діяльності ОВС на 2014 - 2020 роки".

Заступник Начальника Головного слідчого управління МВС зазначив, що ДНК-аналіз дозволяє зі стовідсотковою ймовірністю ідентифікувати особу злочинця і ефективно доводити його причетність до скоєння протиправних дій.

Як приклад доповідач навів серійні вбивства і зґвалтування на Київщині у 2006 -2009 роках. "Специфікою цих жорстоких злочинів була повна відсутність слідової інформації, крім біологічного походження. Проведені молекулярно-генетичні експертизи дозволили працівникам міліції об'єднати ці злочини, і надалі за результатами відпрацювання широкого кола підозрюваних осіб (майже 600 осіб), вдалося встановити особу злочинця", - розповів він.

До списку новин