загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Президента Чехії звинуватили в державній зраді

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чеський сенат оголосив імпічмент президенту країни Вацлаву Клаусу (71) і звинуватив його в державній зраді, повідомляє агентство Reuters.

Верхня палата парламенту Чеської республіки проголосувала (38 проти 30) за те, що Клаус повинен постати перед Конституційним судом.

Суд повинен перевірити чи відповідає Конституції рішення президента, амністувати понад 6000 ув'язнених (майже третина всіх злочинців, що знаходяться за ґратами). Амністія була оголошена на честь 20-річчя незалежності країни.

Оскільки Вацлав Клаус 7 березня покидає президентську посаду, це рішення сенату має скоріше символічне значення, хоча Клаусу, що виконував обов'язки глави держави протягом двох термінів, в гіршому випадку загрожує втрата президентської пенсії та неможливість виставляти свою кандидатуру на цю посаду в майбутньому.

Володимир Романюк

До списку новин