загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Червоний Хрест дає змогу проявити силу гуманності мешканцям Херсонської області

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Оргнізація Червоного Хреста звернулася до мешканців Херсонської області з приводу проведення місячнику "Сила гуманності"

З метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш незахищених верств населення – інвалідів, одиноких людей похилого віку, дітей-сиріт, біженців, безпритульних та хворих на туберкульоз і СНІД – поліпшення умов їхнього життя шляхом надання цій категорії громадян та медико-соціальним закладам, що ними опікуються, адресної матеріальної та натуральної допомоги  в квітні-травні 2013 року проводиться Всеукраїнський Місячник Червоного Хреста під  гаслом «Сила гуманності»

Звертаємось до вас, дорогі співвітчизники, до всіх, кому не байдужі людський біль і горе, із закликом до конкретного і дієвого милосердя щодо тих, хто поруч з нами та кого соціальні умови, одинока старість і каліцтво позбавили можливості жити гідно.

Ваші пожертви будуть використані для:

- придбання продуктів харчування, медикаментів, предметів першої необхідності та передачі їх інвалідам, хворим, багатодітним сім’ям, дитячим притулкам та інтернатам для дітей і дорослих;

- організація безкоштовного гарячого харчування;

- розширення мережі медико-соціальних кімнат та «банків одягу»  для немічних та малозабезпечених та пунктів першої допомоги в сільській місцевості;

- вдосконалення діяльності патронажної служби сестер милосердя Червоного Хреста, які обслуговують одиноких непрацездатних людей на дому.

Благодійні кошти просимо перераховувати на п/р: № 260040 52306 706 в ХФ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»  МФО 352479   код 02940368, одержувач - Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, призначення платежу: «Місячник Червоного Хреста», або «Пожертви». «ПРИВАТБАНК» в порядку благодійної акції перерахування коштів проводить без оплати за банківські послуги.

Пожертви в натуральній формі (одяг, взуття, продукти харчування, домашнє консервування («закатка»), миючі засоби, засоби гігієни, постільна білизна, засоби по догляду за хворими: милиці, інвалідні візки, книги, зошити, учбові, канцелярські приладдя  та інше) можна передати безпосередньо в обласну організацію Червоного Хреста, а також в міські та районні організації Товариства за місцем проживання.

Наша адреса та контактні телефони: м.Херсон,вул.Московська,буд.30,тел.49-30-51, 49-21-51, е-mail: khersonredcross@mail.ru

Доброта, милосердя, співчуття. Споконвіку цінувалися вони над усі людські якості, не втратили вони своєї цінності і нині. Адже торкнутися серцем чужої біди означає зробити її своєю і обов’язково допомогти.

Якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій Землі стане більше!

Приєднуйся до нас і творімо добро разом!

До списку новин