загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мешканець Севастополя отримував пенсію в Україні, Білорусі та Росії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українець надурив три держави! Три пенсії в одні руки йому платили Білорусь, Росія та Україна. 14 років мешканець Севастополя отримував виплати кількох держав.

Бо зміг обдурити пенсійні установи - підробив документи. Приміром, у білоруському місті Чауси винахідливому чоловікові незаконно нарахували пенсії на суму понад 11 тисяч доларів. Заощадження накопичувались із 1998-го року. Проти шахрая порушили кримінальну справу. Сісти за ґрати він може на 10 років. Імовірно, що конфіскують майно. Аналітики припускають: такий випадок не поодинокий. Бо держави між собою погано обмінюються інформацією.

Олександра Бетлій, провідний дослідник інституту економічних досліджень та політичних консультацій : "Україні варто почати більш ретельно працювати над темою саме обміном інформацією між різними державами. На жаль, проблема існує і в середині країни, коли відсутній нормальний, в поточному режимі обмін інформацією між українськими інституціями, щоб допомогло виявити і вирішити деякі з проблем, які існують щодо зловживань і шахрайств".

До списку новин