загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Парижі відкриють крамничку слобожанських сувенірів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Крамничка сувенірів харківської марки відкриється в Парижі, повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації.

"Представники Харківського обласного центру туризму відвідали Париж, де представили туристичний потенціал Харківщини. Презентація відбулася на запрошення культурно-інформаційного центру Посольства України у Франції. За підсумками переговорів, у червні 2013 року між сторонами буде підписано договір про співпрацю. У рамках договору на базі культурного центру Посольства України у Франції відкриється Харківський тур-центр, а також філія обласної сувенірної крамниці, де будуть представлені роботи слобожанських ремісників", - пояснили в прес-центрі.

Одним із заходів у межах зустрічі був вечір української кухні.

У харківському обласному центрі культури і мистецтв повідомили, що на обліку в об'єднанні народних майстрів Харківщини перебуває понад чотириста різьбярів по дереву і кістці, майстрів вишивки шовком та бісером, художників, гончарів. Відтепер кращі роботи відправлятимуть на тематичні виставки-ярмарки в Париж.

До списку новин