загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Херсонщині дільничний врятував фронтовика

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На Херсонщині дільничний інспектор міліції врятував від неминучої загибелі учасника Великої Вітчизняної війни, якого рідний онук кинув напризволяще.

Історія про поневіряння фронтовика вразила до глибини душі дільничного інспектора міліції Новокаховського МВ УМВС України в Херсонській області Олександра Ющенка. Як згадує капітан міліції, наприкінці 2012 року йому зателефонували з дачного кооперативу і повідомили, що на дачі мешкає одинокий дідусь, який потерпає від холоду і голоду. Олександр Андрійович вирішив будь-що допомогти покинутому літньому чоловіку і негайно виїхав до дачного кооперативу.відомляє прес-служба УМВС в Херсонській області.

Побачена картина людського страждання вразила міліціонера. У маленькому будинку не було ні води, ні світла, ні тепла, ні їжі. Дачники підгодовували дідуся, але цього було замало. Після розмови з 87-річним пенсіонером дільничний дізнався усю його нелегку долю. Звати дідуся Дейнеко Петро Васильович. Він є учасником бойових дій, у юному віці разом з іншими полоненими працював на тяжких роботах у Німеччині. По закінченню війни мешкав у с.Дніпряни, де разом з дружиною виховував з 5-річного віку єдиного онука. А після смерті жінки, вони з хлопцем залишилися удвох. Та замість вдячності, рідний онук виписав дідуся з будинку, а потім продав оселю. Старенький став непотрібен хлопцю. Усі виручені гроші невдячний онук забрав собі, а дідуся поселив на зйомній дачі. Власниці літнього будиночку хлопець пообіцяв викупити дачу і навіть дав певну суму грошей. Після цього минув майже рік. Онук провідував дідуся раз на кілька місяців і з єдиною метою – забрати усю пенсію. Згодом за борги дім відключили від світла і води. Дідусь був позбавлений і медичної допомоги, якої вкрай потребував. Петро Васильович неохоче зізнався дільничному, що засинаючи, боявся не прокинутися наступного ранку. Він з жахом чекав на смерть або від холоду, або від голоду.

Не гаючи часу, дільничний відвіз пенсіонера до лікарні. І саме вчасно, у старенького діагностували запалення легенів. Дільничний Олександр Ющенко неодноразово телефонував онуку, просив його провідати дідуся. Але той щоразу знаходив нові відмовки. Жодного разу хлопець не зателефонував дідусю, не приїхав і не поцікавився станом його здоров'я. Ця історія набула розголосу у невеличкому місті і сторонні люди допомагали і співчували пенсіонеру. Дільничний Олександр Ющенко ходив по різних інстанціях і збирав документи для оформлення фронтовика до геріатричного пансіонату. Також міліціонер звернувся з клопотанням до управління соціального захисту населення м. Нова Каховка з проханням допомогти у скорішому наданні літньому чоловіку направлення до закладу. На початку лютого усі документи були готові і дільничний інспектор міліції Олександр Ющенко особисто відвіз Петра Васильовича до пансіонату.

- Я допоміг старенькому не для піару, а з людського співчуття, адже ситуація, у якій опинився дідусь, трагічна, – розповідає Олександр Ющенко. – Ця людина заслуговує шани, поваги та гідної старості, а не злиденного існування, на яке його прирік рідний онук.

Такий благородний вчинок звичайного дільничного інспектора міліції допоміг пенсіонеру повірити у людей, відчути, що він не одинокий і комусь потрібен.

До списку новин