загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Міністр-податківець хоче, щоб доходи декларували навіть пенсіонери і студенти

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністерство доходів і зборів і фахівці консалтингових компаній розробляють законопроект про обов'язкове загальне декларування доходів громадян.

Про це сказав глава відомства Олександр Клименко в ефірі Першого Національного телеканалу в неділю.

"Ми розробляємо із кращими фахівцями всього світу, я маю на увазі Англії, Чехії, Польщі, Канади й Австраліїце світові експерти, які сьогодні нам надають консалтинг у цьому питанні, ми розробляємо законопроект про обов'язкове загальне декларування доходів", - сказав Клименко.

За його словами, прийняття цього законопроекту дасть поштовх до підвищення податкової культури громадян. "Ми зараз працюємо над тим, щоб заповнити декларацію, раз це буде обов'язкове загальне декларування, щоб будь-хто, хто буде заповнювати декларацію, не відчував незручностей", - пояснив він. "Щоб він міг робити це дистанційно, і щоб усю існуючу інформацію з доходів він міг побачити в наших базах даних по собі. І заповнити декларацію максимально швидко", - додав міністр.

Говорячи про необхідність декларування доходів різними категоріями громадян, Клименко пояснив, що в законопроекті планується передбачити, що підлягати загальному декларуванню будуть лише громадяни, які мають кілька джерел доходів. "Заповнювати декларацію буде той, хто має кілька джерел доходів. Якщо пенсіонер одержує тільки пенсію, то в нього не буде потреби щось заповнювати", - сказав Клименко.

До списку новин