загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Азаров порадив українцям покращувати економіку своїм настроєм

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Рушійною силою реформ є люди, запевняє прем‘єр.

Прем’єр-міністр Микола Азаров переконаний, що зміни в економіці неможливі без позитивного настрою українців. Про це він заявив під час інтерв‘ю журналістам українських телеканалів, передає УНН.

«Дуже важливо, щоб у людей формувався позитивний настрій, позитивний погляд на країну, тому що без нього дуже важко розраховувати на позитивні зміни в економіці», — сказав він.

Прем’єр-міністр підкреслив, що рушійною силою економіки є людина, яка налаштована на поліпшення свого власного життя.

«Якщо він буде вірити в те, що своє життя можна поліпшити, — значить і економіка в цілому буде поліпшуватися», — запевнив Азаров.

При цьому він констатував: "Завдання уряду — створити умови, які забезпечать можливості для активізації всіх «здорових сил, які дозволяють розвивати суспільство».

«Так, проблем у нас дуже багато, але, розвиваючи економіку, створюючи позитивний настрій в суспільстві, ми будемо швидше підвищувати темпи зростання заробітної плати, пенсій та створювати стабільно діючий ринок і наповнювати його», — резюмував глава уряду.

До списку новин