загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Тернополі 72-річний дідусь став нареченим

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Згідно статистичних даних, в останні роки українці значно частіше одружуються, ніж розходяться. Щодо основних причин розлучень, то ними стають непорозуміння між партнерами та (у кожному 5-му випадку) алкогольна залежність у чоловіків. У Тернополі «на рушник» стають як зовсім юні молодята, так і пенсіонери – у кохання немає віку.

Так, у 2012-му році наймолодшій нареченій було всього 17 років, а найстаршій виповнилось 66. Щодо чоловіків, то найстарший жених мав 72 роки, а наймолодший наречений – 18.

- Загалом, у минулому році взялишлюб 1983 пари, а розірвали свої стосунки 957 сімей, – розповідає начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Тернопільського міського управління юстиції Ірина Шлюар. – Від початку цього року одружилося вже 312 пар, а розійшлося – 80.

Психологи стверджують, що найбільше розлучень припадає на пари, котрі прожили разом 3 роки. За цей час проходить закоханість і люди починають помічати в партнерах недоліки, внаслідок чого виникають скандали, які нерідко тягнуть за собою розірвання стосунків. Варто зазначити, що Україна за кількістю розлучень посідає друге після Росії місце в Європі. Інші національності більш стримані та виважені у своїх поступках і розводяться значно рідше.

Лілія КУЛЕНИЧ

До списку новин