загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цей день в історії/ 8 березня

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

08 березня:

1618 - Німецький астроном Іоганн Кеплер сформулював свій третій закон руху планет: квадрати часів обертання планет навколо Сонця відносяться, як куби їх середніх відстаней до Сонця. Іоганн Кеплерстануть основою для відкриття Ньютоном закону всесвітнього тяжіння. 1722 - За указом Петра I в Петербурзі почалися систематичні спостереження за погодою. 1910 - рішенням Соціалістичного Інтернаціоналу (Копенгаген) день 8 березня був оголошений Міжнародним Жіночим Днем.

1910 -  Француженка Еліз де Ларош стала першою жінкою-пілотом

1946 - псевдособор у Львові під тиском комуністичного режиму скасував Брестську унію 1596 р. Початок знищення Української греко-католицької церкви.

08 березня народилися:

1714 - Карл Філіпп Еммануїл Бах, німецький композитор

До списку новин